• Zwroty i reklamacje

Każdej osobie robiącej zakupy w sklepie Namaste Bali Yoga Store przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 30 dni od dnia otrzymania zamówienia. Jeśli minęło więcej niż 30 dni od zakupu, niestety nasze produty nie podlegają zwrotowi.

Zwroty:

img_365206.png

Aby dokonać zwrotu, towar musi być nowy, nie może nosić znamion użytkowania oraz musi być zapakowany w oryginalne pudełko. Formularz zwrotu znajduje się pod tym adresem. Wypełnij go i odeślij na adres podany w formularzu z dopiskiem "zwrot". Jeśli zwrot zostanie zatwierdzony, niezwłocznie poinformujemy Cię o tym i  dokonamy przelewu środków na wskazany przez Ciebie nr konta. Przesyłka jest na Twój koszt. 

Reklamacje:

514081-200.png

Wszystkie nasze produkty podlegają rocznej gwarancji. Formularz reklamacyjny znajduje się pod tym adresem. Wypełnij go i odeślij na adres podany w formularzu z dopiskiem "reklamacja". Jeśli reklamacja zostanie zatwierdzona niezwłocznie poinformujemy Cię o decyzji. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania. Przesyłka jest na Twój koszt. 

  • Sklep zamknięty