• Formy przesyłki i dostawy

Termin realizacji zamówienia jest uzależniony od zamówionego asortymentu i wynosi od 24 godzin do maksymalnie 7 dni roboczych. Towar wysyłany jest na terenie Polski Pocztą Polską bądż InPost. Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji w momencie jego opłacenia, lub z chwilą przyjęcia zamówienia gdy ma ono zostać wysłane za pobraniem.

 

box-512.png

Nasze produkty do wysyłki są odpowiednio opakowane i zabezpieczone. Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została ona w jakiś sposób naruszona lub uszkodzona podczas transportu. W czasie odbioru naszych produktów masz prawo starannie sprawdzić ich stan w celu ustalenia czy nie zostały uszkodzone w trakcie dostawy. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub braków możesz może sporządzić stosowny protokół z dostawcą opisując naruszenia. Brak protokołu, o którym mowa może wpływać na trudności w ustaleniu osoby lub podmiotu odpowiedzialnego za uszkodzenie naszych produktów w trakcie dostawy.

 

61535.png

Nasze produkty można odebrać osobiście po dokonaniu przedpłaty na terenie Warszawy.

 

img_552441.png

Koszty dostawy, w zależności od dokonanego wyboru co do sposobu i miejsca docelowej dostawy zostaną automatycznie skalkulowane i wskazane w danym zamówieniu przed jego ostateczną akceptacją. 

 

Koszty przesyłki za pośrednictwem:

Poczta Polska

11,00 PLN przesyła priorytetowa po wcześniejszej wpłacie na konto.

15,00 PLN przesyła priorytetowa za pobraniem.

InPost

12,00 PLN przesyłka nadawana za pośrednictwem paczkomatów InPost

 

 

  • Sklep zamknięty