• Protection

Bransoletka z lotosem Protection.

Materiał
85.00
szt Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 14.99
Poczta Polska (Pobranie) 18
Poczta Polska 18
Dostępność Mało

Srebrna zawieszka w kształcie lotosu, oraz zakończenie wykonane ze srebrna (próba 925), w wersji złotej pozłacane żółtym złotem (próba 585)Pasek wykonany z rzemienia ekologicznego w kolorze czarnym o całkowitej długości około 60cm.

Kwiat lotosu w wielu kulturach uważany za święty, symbolizuje wewnętrzną siłę przekształcania przeciwności losu w potencjał. Pokazuje nam, iż z każdej porażki i napotykających nas trudności może zrodzić się coś pięknego. Wyrasta z ciemnych bagien a mimo to dzień w dzień wraz ze wschodem słońca wynurza się z niego czysty i nie naruszony, po to by wieczorem ponownie się w nim zanurzyć. Tak samo my możemy rozkwitnąć pomimo tego, co dzieje się wokół nas. W jodze pozycja lotosu, czyli padmasana stworzona do medytacji i pracy z oddechem uważana jest za jedną z najważniejszych. Zamknięty pąk symbolizuje ludzkie serce, piękne i delikatne płatki rozchylające się o świcie- otwieranie się umysłu na światło wiedzy, samopoznanie i rozwój duchowy. Błotniste wody w których tkwią głęboko korzenie lotosu to symbol ludzkiego życia. Przez to że człowiek zakorzeniony jest w świecie materialnym, wciąż musi stawiać czoła przeciwnościom, niepokojom i cierpieniu. Jeśli jednak wykorzysta w odpowiedni sposób to co go spotyka ma szanse wybić się ponad powierzchnie mętnych wód i rozkwitnąć niczym ideał piękna.

Kolor czarny wpływa na dobrą pracę czakry podstawy. Pomaga chronić nas przed złą energią z zewnątrz i zapobiega odpływowi energii osobistej tworząc swego rodzaju tarczę ochronną. Czakra podstawy odpowiada za nasze poczucie bezpieczeństwa, naszą cielesność i łączność z naturą. Najsilniej ze wszystkich czakr powiązana jest z instynktem, przetrwaniem, wszystkim co fizyczne i namacalne ( jedzenie, pieniądze, mieszkanie). Dzięki niej żyjemy w poczuciu fizycznego bezpieczeństwa i dostatku, mamy świetny kontakt ze swoim ciałem i otaczającym nas światem.


  • Sklep zamknięty